Parduoda 3 miegamieji, Vilanova i la Geltrú, Barcelona, Ispanija, Playa

Parduoda - Cod. 21775

  • Tipologija: 3 miegamieji
  • Sritis: 90 m²
  • Kambariu skaicius: 3
  • Valstybe:
  • Pastato stovis: Excellent

Objekto aprašymas

Be unikalus ir privilegijuota vieta yra šalia jūros dugno dėl Vilanova su terasa Promenada atsiveria fantastiški patenkinti išrankiausių lūkesčius. Po atnaujinimo, šie du apartamentai gali lengvai konvertuoti vieną plataus pajūrio būsto arba laikyti juos atskirti, priklausomai nuo būsimos savininkas šio ūkio poreikiams. Kaip per tyliai ir gerai prižiūrimi bendruomenės baseinas turima, garažas namai. Pasiūlymas yra visiškai su parkavimo vieta.

Apartamentai su vaizdu į jūrą gyvenamasis kambarys, virtuvė ir miegamasis, visiškai naujas, 90 m2, 3 miegamieji (1 apartamentas su vonia) 2 vonios kambariai, lauko, lauko garso izoliacija ir tarp kaimynų, 10 minučių nuo miesto centro, lengvai prieinamas , modernus pastatas, grindų šildymas, oro kondicionierius, signalizacija, muzika, vandens minkštiklis, vaizdo įrašas, pilnai įrengta virtuvė ir Santos prekės Neff technika, kietos baltos lakuotos durys, aliuminio langinės ir elektros izoliacija, dvigubo stiklo langai 4 +4 10 5 (saugumo), automobilių stovėjimo aikštelė didelis automobilių ir motociklų / dviračių.
Įsikūręs ramiame gyvenamajame rajone, 10min kelio pėsčiomis nuo miesto centro, 30 minučių kelio automobiliu nuo Barselonos, netoli prestižinių mokyklų ir paslaugas.

APRAŠYMAS VIETA
Vilanova yra Garraf sostinė, įsikūręs pusiaukelėje tarp didmiesčiais (40 km nuo Barselonos ir 45 iš Tarragona). Tai su ilga ir turininga istorija, kuris laimėjo miesto chartiją karaliaus James I 1274 miestas.

Miestas, poliarizacinių platesnį teritorinį aplinką visada buvo puikus ekonominis dinamiškumas, pagrįstas pirmiausia žemės ūkio ir jūrų prekyba vyno (XVIII ir XIX), vėliau dėl tekstilės gaminių sektoriaus industrializacijos (XIX amžius) ir galiausiai dėl didelės pramoninės diversifikavimo iš metalo gamyklos, tekstilės ir chemijos (pirmąjį pusmetį XX a.) Šiuo metu miestas palaiko tam tikrą žemės ūkio veiklą, žvejybos laivynas svarbiausia Katalonijos ir būti pridėta prie spartaus pramonės vystymo paslaugų sektoriaus ir paslaugų.

Siūlome laisvo laiko

Vilanova turi Jūrinis ir laisvalaikio patogumų yra: valčių prieplauka, paplūdimiai, Boardwalk, golfo aikštynas ... Kultūros pasiūlymas yra įvairi ir išsami, nacionaliniu žinomų muziejų, pavyzdžiui, Victor Balaguer (Katalonų menas susitikimams), arba technologijos, pavyzdžiui, geležinkelis, turi teatro, muzikos, kino ir festivalių programą, pavyzdžiui, Populiarūs ir tradicinė Muzika (FIMPT).
Siūlau tradicinis ir populiarus švenčių Vilanova yra Katalonijos turtingiausias, pabrėžiant Tres kapai, karnavaliniai, "Festa Major ...

Be su tiek daug žemės ūkio ir žvejybos tradicijas, virtuvė, remiantis šviežių produktų miesto, taip pat yra labai svarbus ir pripažintas.

Užklausa apie šią nuosavybę


International Real Estate VNG
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB