Parduoda Viešbutis, Playa Blanca, Islas Canarias, Ispanija, Playa Blanca

Parduoda - Cod. 19419

  • Tipologija: Viešbutis
  • Sritis: 1 m²
  • Kambariu skaicius: 120
  • Valstybe: Ground

Pristatome įspūdingą visa apimančiu kurortą Parduodama, Montana Roja rajone Playa Blanca į turistų lankomas Lanzarote, Kanarų salos pietuose. Įsikūręs ramioje vietoje, bet vis dar arti paplūdimių, parduotuvių ir restoranų promenados.

Šis viešbutis kompleksas laimėjo apdovanojimus už tai kompetencijos 2012. ir šiuo metu veikia ne visu pajėgumu.

Kurortas apima 60 prabangių vilų kas aplink 64 kvadratinių metrų su dviem miegamaisiais, vonios kambarys, gyvenamasis kambarys, terasa ir virtuvė. Šildomas baseinas yra židinio taškas svečiams su gultais, atpalaiduojantis masažas sritis, užkandžių baras prie baseino ir vaikų baseinas ir žaidimų aikštelė.

Restoranas sutalpinti visiems skoniams su plačiu tarptautiniu atrankos skanus maistas ir vynas. Kurorte yra furšetą su 24 valandų aptarnavimas, interneto prieiga, viešbučio seifas ir valiutos keitimo. Taip pat yra poilsio zona su televizoriumi, DVD, baras ir nuomos paslaugas lengviesiems automobiliams, keturračiais ir dviračiai. Iš kitos pusės komplekso yra prabangus Chill Out zona su baru ir gultais, ideali vieta atsipalaiduoti ir išsileisti į bangų garso besimėgaudami kokteiliu ar dvi.

Kiekvienas iš 60 vilų yra iš rami prabangos oazė. Ėjimo į durų į kambarį yra stiliaus jausmas su tekstūros, spalvos ir dekoratyvinių detalių. Virtuvė atveria nuo valgomojo zona su viskas, ko jums reikia savarankiškai maitinimo, įskaitant šaldytuvas, viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, kavos aparatas. Du miegamieji tęsti šiuolaikišką jausmas su oro kondicionavimo ir pastatyta spinta saugojimui. Gražus plytelėmis vonios kambarys yra su vonia ir dušu. Už terasoje yra požiūriai į vandenyną, sodą arba baseiną.

Lanzarote viršų paskirties ištisus metus saulės mėgėjams, tiek žiemą su šiltu kaitintis oras, mėlynas dangus ir gėlės, ir jos gaivus Brizas ir auksiniai paplūdimiai vasarą.

Tai kurortas yra didelę vertę už pinigus, ir mes raginame jus pasirūpinti peržiūrai aptarti finansines detales šio užimtas kompleksas.

Dėl papildomos informacijos ir kainos šio viešbučio kompleksas susisiekite su mumis

Užklausa apie šią nuosavybę


Free real estate ads
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB